Menu Zamknij

Bonusy do 830 PLN

Oferta powitalna: freebet, zakład bez ryzyka i bonusy od depozytów!

KOD: MAKSYMALNYBONUS

Fortuna - jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce

Fortuna to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Sprawdzamy zatem, czym charakteryzuje się ta firma bukmacherska.

Nie da się ukryć, że Fortuna zakłady bukmacherskie to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek bukmacherskich w Polsce. Z pewnością bukmacher Fortuna kojarzony jest z obecności w wielu miastach za sprawą swych punktów stacjonarnych. To jednak nie wszystko. Miłośnicy piłki nożnej zapewne skądś rozpoznają logo bukmachera. Otóż od kilku lat jest on jednym z głównych sponsorów wielokrotnego mistrza kraju, czyli drużyny Legii Warszawa. Dzięki temu bukmacher Fortuna obecny jest również na koszulkach warszawskich piłkarzy, polskiej Ekstraklasy. Przy okazji w sieci Fortuna opinie ma całkiem dobre, co skłoniło nas do napisania krótkiej charakterystyki i recenzji tego bukmachera.

Kim jest bukmacher Fortuna?

Jeżeli weźmiemy pod uwagę datę powstania marki, to Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest jedną z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Powstała jeszcze w 1996 roku jako marka Profesjonał. Z czasem została jednak przejęta przez Fortuna Entertainment Group. Nie jest to zatem do końca polski bukmacher. Od 2009 roku czeska spółka Fortuna Group sukcesywnie buduje swą pozycję na runku. Dzięki temu w ciągu zaledwie kilku lat stała się największym operatorem zakładów w Europie środkowej. Fortuna działa obecnie nie tylko na rynku polskim, lecz również i czeskim, słowackim, chorwackim czy rumuńskim. Bukmacher Fortuna stara się wyprzedzać konkurencję na różnych płaszczyznach. Jako pierwszy w styczniu 2012 otrzymał ze strony Ministerstwa Finansów niezbędną licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w sieci. Dzięki zezwoleniu SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 znacząco rozszerzył swą działalność, gdyż do tej pory znany był ze swych punktów naziemnych. Przy okazji stale dba o rozwój salonów stacjonarnych, których w całej Polsce ma już ponad 600. Jak już wspomnieliśmy Fortuna zakłady bukmacherskie to firma inwestująca w polski sport. Dzięki temu na jej pomoc finansową może liczyć nie tylko Legia Warszawa, lecz także i Raków Częstochowa, GKS Katowice, drużyny e-sportowe czy też kadra skoczków narciarskich.

Rejestracja konta w e Fortuna

Zgodnie z zastosowanymi przepisami prawnymi w firmie Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. konto założyć mogą jedynie osoby pełnoletnie. Sam proces rejestracji nie powinien nikomu sprawić większych kłopotów. Konieczne jest przez nas podanie wszelkich niezbędnych danych osobowych. Mowa tu o wpisaniu imienia i nazwiska, daty urodzenia, numeru PESEL, pełnego adresu zamieszkania. Standardowo należy również wybrać swój indywidualny login, hasło, podać adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. Sama rejestracja przebiega dwuetapowo. Po zatwierdzeniu wszystkich danych i kliknięciu na link aktywacyjny bukmacher Fortuna przyznaje nam na jeden miesiąc konto tymczasowe. Możemy dzięki niemu dokonywać pierwszych wpłat, stawiać kupony. Jednak wypłacenie środków oraz dalsze korzystanie z konta wymaga weryfikacji danych osobowych. W tym celu musimy wykonać zdjęcie bądź skan swego dowodu osobistego i przesłać je firmie Fortuna online. Jeśli interesuje nas przygotowany przez bukmachera Fortuna bonus powitalny, to już w czasie rejestracji można wykorzystać specjalny kod. Tego typu kod promocyjny Fortuna umieszcza w sieci za pośrednictwem swych partnerów. Warto zatem poszukać takich kodów, również na naszej stronie.

Nasza ocena:

Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. to jeden z najbardziej znanych i najchętniej wybieranych legalnych bukmacherów w Polsce. Dzięki szerokiej kampanii reklamowej nawet wiele osób zupełnie niezwiązanych z branżą kojarzy tę markę i jej działalność. Ponadto dostępne w sieci o Fortuna opinie zarówno ze strony graczy jak i ekspertów są bardzo dobre, co tylko potwierdza naszą tezę, że Fortuna zakłady bukmacherskie to firma, z której usług można bez obaw skorzystać. Oto nasze krótkie zestawienie plusów i minusów.

Plusy

  • bogata oferta zakładów przedmeczowych i na żywo,
  • spory wybór sportów wirtualnych,
  • transmisje TV z popularnych wydarzeń,
  • ceniona i funkcjonalna aplikacja mobilna,
  • spory wybór metod płatności,
  • rozbudowana sieć punktów stacjonarnych,
  • atrakcyjna oferta kursowa.

Minusy

  • obsługa klienta nie zawsze jest dostępna,
  • często występują wysokie marże na wybrane ligi.

Fortuna – bonus i promocje

Dla naszych czytelników postanowiliśmy oczywiście sprawdzić to, jaki to Fortuna bonus powitalny ma dla swych klientów, a także, co może zaproponować stałym użytkownikom. Już sam bonus powitalny wydaje się niezwykle interesujący. Można z jego pomocą zgarnąć nawet trzy ciekawe bonifikaty. Pierwszą z nich jest doładowanie konta od sumy depozytu, które może sięgnąć nawet i 1000 złotych. Drugą jest zakład bez ryzyka. Trzecią natomiast jest całkiem sporo punktów lojalnościowych FKP, które mogą zostać następnie zamienione na gotówkę. Dzięki temu, że warunki obrotu nie są zbyt trudne i skomplikowane, być może zainteresowanym osobom uda się zamienić kwotę bonusową na prawdziwą gotówkę. Przy okazji przypominamy, iż przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny może przynieść dodatkowe punkty lojalnościowe czy wyższy zakład bez ryzyka. Jeśli w oknie rejestracyjnym wpiszemy kod promocyjny, Fortuna zakłady bukmacherskie od razu powinna nam go dopisać do nowego konta. Warto jednak mieć na uwadze, że przygotowany przez bukmachera Fortuna bonus może ulec zmianom.

 

Dla nas sporym plusem dla Fortuna online jest fakt, iż firma ta dba również o stałych graczy. Dlatego można w toku gry korzystać z wielu stałych czy czasowych promocji. Dzięki promocji Happy Hours w wybranych godzinach bukmacher Fortuna zwiększa wygrane z kuponów nawet o kilkanaście procent. Bukmacher Fortuna cyklicznie proponuje specjalne akcje związane z turniejami siatkarskimi, tenisowymi, piłkarskimi. Zwiększa również wygrane na sporty wirtualne. Przy okazji regularnie organizowane są Mistrzostwa Typerów, a poprzez lojalnościowy program  Fortuna Klub Plus można zbierać punkty i wymieniać je na nowy w online Fortuna bonus czy darmowe zakłady.

Bukmacher Fortuna – oferta zakładów

Przyszedł zatem czas sprawdzić, jaka to u bukmachera Fortuna oferta czeka na graczy. Sytuacja prezentuje się tu całkiem dobrze, gdyż w sezonie można liczyć na wybór jednej spośród blisko 30 dyscyplin sportowych. Ich ilość uzależniona jest od pory roku, albowiem zimą dochodzi w katalogu kilka sportów związanych z białym szaleństwem. Niemniej jednak w szczególności natrafimy tutaj na piłkę nożną, koszykówkę, hokej na lodzie, sporty walki, tenis, siatkówkę. Do tego zainteresowane osoby mogą wybrać dla siebie choćby futbol  australijski, rajdy samochodowe, tenis stołowy, krykiet. Uzupełnieniem sportowej oferty są zakłady specjalne, które są związane z wydarzeniami medialnymi czy sportowymi. Nie można również zapominać, że oferta bukmachera Fortuna to także mecze e-sportowe.

Uzupełnieniem podstawowej oferty przygotowanej przez firmę Fortuna zakłady bukmacherskie są wirtualne sporty. Cieszą się one coraz większym powodzeniem w naszym kraju. Dzięki nim można obstawiać wydarzenia sportowe, których wyniki są losowo generowane przez komputer. Przygotowana przez bukmachera Fortuna oferta na sporty wirtualne dotyczy meczów piłki nożnej, tenisa oraz wyścigów: koni, psów, żużla oraz samochodów. Wirtualne sporty cenione są za szybkość rozgrywania – zaledwie kilka minut oraz błyskawiczne rozliczenie kuponów. Można zatem od chwili postawienia kuponu do jego zamknięcia czekać zaledwie 3, 4 minuty.

Bukmacher Fortuna proponuje nam klasyczne obstawianie kuponów, kiedy to wybieramy dla siebie interesujące wydarzenia i dodajemy je do e-kuponu. Jednak możemy przy okazji skorzystać z kilku dodatkowych opcji: Pojedynek, SuperOferta, Hit Dnia. Zawierają one z reguły wybrane wydarzenia o podwyższonym kursie bądź też gotowe kupony, na które można się zdecydować. Dobrym pomysłem będzie sprawdzać zakładki oferta na dziś oraz oferta na jutro, gdzie można znaleźć wyszczególnione najciekawsze wydarzenia na najbliższe 2 dni. Sprawdziliśmy przy okazji, jak prezentuje się obecna u bukmachera Fortuna oferta kursowa. W porównaniu z innymi legalnymi bukmacherami oferta kursowa firmy Fortuna zakłady bukmacherskie wypada całkiem dobrze. Na niektóre wydarzenia oferuje on jedne z najlepszych kursów na rynku. W szczególności jest to zauważalne w przypadku rodzimej Ekstraklasy czy Ligi Mistrzów. Wszystko to sprawia, że dostępna w firmie Fortuna oferta powinna zaciekawić niejednego gracza.

Fortuna Live, czyli obstawianie na żywo

Osobnym działem, jaki posiada w swej ofercie bukmacher Fortuna, są zakłady live. Dzięki nim każdego dnia i praktycznie o każdej porze można obstawiać kupony na mecze rozgrywane w danej chwili. Na stronie dostępne są nie tylko same zakłady, lecz również i wyniki na żywo czy też śledzenie wydarzeń boiskowych z pomocą live trackera. Sporym atutem z pewnością jest obecność w Live Fortuna także i niszowych dyscyplin. Każdy z graczy może przy okazji skorzystać z centrum statystyk sportowych. W e Fortuna na graczy czekają również transmisje TV. Warto tu nadmienić, że Fortuna zakłady bukmacherskie to jedna z nielicznych firm bukmacherskich na polskim rynku, za pomocą której można oglądać transmisje spotkań. A nie są to jakieś nieznane wydarzenia, lecz mecze Bundesligi, NHL, La Liga czy też turnieje tenisowe.

Fortuna – aplikacja mobilna

Dla tych wszystkich osób, które być może zainteresowane są obstawianiem kuponów w Fortuna zakłady bukmacherskie, mamy dobrą wiadomość. Otóż możliwe jest również zawieranie zakładów z poziomu smartfona czy tabletu. Specjalnie przez bukmachera Fortuna przygotowana została aplikacja Fortuna Mobile. Już od kilku lat aplikacja ta ceniona jest przez użytkowników. W szczególności za to, iż jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem iOS jak i Android. Z jej pomocą można śledzić wyniki na żywo, obstawiać i rozliczać kupony. Ponadto Fortuna Mobile także gwarantuje możliwość oglądania licznych transmisji TV, dokonywania płatności, a wszelkie wyniki czy powiadomienia otrzymujemy poprzez system push. Jeśli ktoś nie chce jednak korzystać z aplikacji, to zawsze może skorzystać z przeglądarki mobilnej, na której bez trudu dostępna jest Fortuna Online.

Fortuna – godziny otwarcia punktów

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, bukmacher Fortuna znany jest również z oferowania zakładów stacjonarnych. Obecnie otworzone przez niego punkty przekroczyły liczbę 600 lokalizacji, przez co firma ta jest liderem na polskim rynku. Bez trudu ich pełną listę znajdziemy na stronie internetowej e Fortuna. Bardzo ważne, że ta lista obejmuje nie tylko adresy, lecz także przygotowane przez bukmachera Fortuna godziny otwarcia. Wszystkie zatem punkty są zaznaczone na mapach Google wraz z dokładnym adresem i godzinami otwarcia. W zależności od polityki właściciela danego lokalu, punkty Fortuna mogą być otwarte od 8:00 do 18:00, 9:00 do 21:00 czy nawet do północy. Warto zatem sprawdzić w zakładce Punkty Sprzedaży najbliższe salony marki Fortuna, a na stronie bukmachera również przygotowane promocje obowiązujące w punktach naziemnych.

Model płatności u bukmachera

Sprawdziliśmy dla czytelników również to, jak wyglądają obecnie płatności w firmie Fortuna zakłady bukmacherskie. Cały system prezentuje się całkiem dobrze. Każdy z klientów może wybrać między innymi bezpośredni przelew bankowy, skorzystanie z systemu Tpay, PayU, MastePass, Blik czy też kart płatniczych Visa, MasterCard. Bardzo dobrze, że bukmacher Fortuna nie wprowadził limitu na minimalne wpłaty, a wszelkie wpłaty realizowane są błyskawicznie i bez żadnych dodatkowych opłat. Wypłaty możliwe są w Fortuna Online jedynie na podany przez nas rachunek bankowy. Tutaj również możemy wypłacić nawet 1 grosz, a czas przetwarzania przelewu uzależniony jest od godzin pracy naszego banku.

Pomoc dla gracza

Fortuna zakłady bukmacherskie nie zapomina przy tym wszystkim o profesjonalnej pomocy dla swych klientów. Każda osoba może zatem skorzystać z Biura Obsługi Klienta. Zapewnia ono kontakt poprzez czat na żywo lub specjalny formularz kontaktowy. Podczas testowania dosyć szybko uzyskaliśmy połączenie zarówno z konsultantem firmy, jak i otrzymaliśmy zwrotną wiadomość na maila. Przy okazji warto posiłkować się wieloma przydatnymi informacjami zawartymi w dziale FAQ. Minusem może być jednak fakt, że nie zawsze biuro poprzez live czat jest dostępne dla klientów.