Menu Zamknij

Bonus 200% do 100 zł

Bonus od 1. wpłaty dla nowych graczy

KOD: MAKSYMALNYBONUS

Etoto – sprawdź, co warto wiedzieć o tym polskim bukmacherze

Etoto to jedna ze znanych i cenionych marek bukmacherskich na polskim rynku. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, co ciekawego ma w swej ofercie.

Etoto zakłady bukmacherskie należy do wąskiego grona polskich legalnych bukmacherów. Jest to firma, która z powodzeniem działa na polskim rynku już od kilku lat, a przy tym stale rozwija swą ofertę. Sprawdziliśmy specjalnie, jakie Etoto opinie ma w sieci i wychodzi na to, że ten polski bukmacher cieszy się bardzo dobrą renomą. Postanowiliśmy w związku z tym sprawdzić, co wpływa na tak dobrą ocenę ze strony klientów tego bukmachera.

Kim jest bukmacher Etoto?

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest firmą z siedzibą w Warszawie, która założona została w 2011 roku. Już 3 lata później, a dokładniej dnia 28 listopada 2014 roku bukmacher ten otrzymał niezbędną licencję ze strony Ministerstwa Finansów. Dzięki przyznanemu zezwoleniu  AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 dołączył do grona legalnych bukmacherów w Polsce i może zaoferować swym klientom zawieranie zakładów wzajemnych przez internet. Przy okazji dysponuje kilkoma salonami stacjonarnymi w naszym kraju. Mimo już kilkuletniego stażu na rynku w Polsce, bukmacher Etoto wciąż pozostaje nieco w cieniu swej większej konkurencji. W ostatnim czasie postanowił jednak zmienić ten fakt poprzez akcje marketingowe. Głównie oparte są one na współpracy z kilkoma znanymi dziennikarzami sportowymi. Dzięki temu twarzą Etoto zostały takie osobistości jak: Roman Kołtoń, Mateusz Borek, Michał Pol czy Tomasz Smokowski. Uzupełnieni zostali przez byłego piłkarza i obecnie komentatora sportowego, Tomasza Hajto. Nie tylko występują oni w reklamach tego bukmachera, lecz również prowadzą specjalny kanał na YouTube o nazwie „Pod Napięciem”, który cieszy się coraz większą popularnością. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. przy okazji w ostatnim czasie sponsorowało takie zespoły jak Piast Gliwice czy Polonia Warszawa.

Rejestracja konta w Etoto

Firma Etoto zakłady bukmacherskie jak i każdy inny legalny polski bukmacher zobowiązała się do udostępnienia swej oferty i weryfikacji tożsamości graczy, którzy ukończyli 18. rok życia. W wyniku tego niepełnoletnie osoby nie mogą obstawiać zakładów na stronie bukmachera. Samo założenie konta w Etoto jest niezwykle proste. System wymaga od nas podania niezbędnych danych osobowych, czyli imienia i nazwiska, daty urodzenia, dokładnego adresu zamieszkania, jak i numeru PESEL oraz dokumentu osobistego. Pola rejestracyjne muszą zostać także uzupełnione o adres mailowy, numer telefonu, jak i indywidualny login oraz hasło. Jeśli chcemy w pełni korzystać z oferty, jaką przygotował Etoto bukmacher, musimy przejść proces weryfikacyjny, który polega na przesłaniu firmie skanu bądź zdjęcia dokumentu osobistego oraz wyciągu konta bankowego. Chcielibyśmy także nadmienić, że już przy rejestracji czeka na nowych graczy przygotowany przez bukmachera Etoto bonus. Aby z niego skorzystać należy w odpowiednim oknie rejestracyjnym wpisać stworzony dla Etoto kod bonusowy. Opracowany kod bonusowy Etoto jest w stanie zrealizować pod postacią darmowego zakładu czy zwiększonego bonusu od depozytu. Warto sprawdzić kody na naszej stronie!

Nasza ocena:

Firma E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to z pewnością bukmacher, który jest w stanie pozytywnie jak i negatywnie zaskoczyć w kilku aspektach. Mamy nieodparte wrażenie, że dopiero teraz po kilku latach testowania rynku, bukmacher Etoto mocniej zaznacza swą pozycję w branży. Być może dlatego też znalezione przez nas o Etoto opinie są coraz częściej bardziej pozytywne. Oto nasze krótkie podsumowanie:

Plusy

  • spory wybór dyscyplin sportowych,
  • atrakcyjna oferta kursowa,
  • wiele metod płatności,
  • ceniona aplikacja mobilna,
  • atrakcyjny Etoto bonus dla nowych graczy,
  • sprawna obsługa klienta,
  • sporo zakładów na e-sport.

Minusy

  • brak sportów wirtualnych,
  • brak opcji szybkich wypłat z konta,
  • niedostępność transmisji TV.

Etoto – bonus powitalny oraz promocje

Oczywiście dla wielu osób niezwykle istotne jest to, jakie bonifikaty bukmacher Etoto jest w stanie im zagwarantować. Dlatego też postanowiliśmy na początek sprawdzić, jak wygląda aktualnie obecny w ofercie Etoto bonus na start. Tutaj można skorzystać poniekąd z dwóch opcji. Na sam początek po zarejestrowaniu i aktywacji konta Etoto bukmacher przyzna nowym graczom zakład bez ryzyka. Jeśli jednak byśmy chcieli dla siebie czegoś więcej, to być może zechcemy skorzystać z promocji związanej z depozytem. Tutaj za dwie pierwsze wpłaty na konto można zgarnąć nawet i do tysiąca złotych, jak i kolejny darmowy zakład bez ryzyka. Przy okazji przypominamy, że wraz z założeniem konta można zrealizować w Etoto kod bonusowy. Zawarty wraz z kodem bonus Etoto dopisze nam do konta pod postacią kolejnego zakładu bez ryzyka bądź innej bonifikaty. Specjalny kod bonusowy Etoto udostępniło również dla naszych czytelników! Oczywiście pamiętajmy, że przygotowany przez Etoto bonus powitalny może ulec zmianom.

Cieszy nas fakt, że również i w sekcji dla stałych graczy znajdziemy coś, co może zainteresować klientów bukmachera Etoto. Proponowane przez firmę zakłady bukmacherskie na wybrane spotkania czy też rozgrywki, jak choćby turnieje tenisowe, mecze NFL, NBA, NHL związane są z promocjami dotyczącymi darmowych zakładów, zwrotów dla gracza, zwiększonymi wygranymi. Niektóre oferty promocyjne są stałe, inne zaś tylko czasowe.

Etoto – oferta bukmachera

W dalszej kolejności przyjrzeliśmy się temu, jak wygląda przygotowana przez Etoto oferta na zakłady bukmacherskie. Pod względem dostępności dyscyplin sportowych w katalogu bukmacher Etoto plasuje się w środku stawki. Blisko 30 opcji do wyboru to średnia rynkowa, więc możemy ogólnie uznać taką propozycję na plus. Do wyboru jest tu oczywiście piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, jak i również siatkówka plażowa, futbol gaelicki, futsal, rzutki, netball, rugby. Ponadto w ofercie można liczyć na zakłady specjalne, gdzie cyklicznie pojawiają się wydarzenia powiązane ze światem polityki czy też rozrywki, mediów. Firma Etoto zakłady bukmacherskie ma również w swym zanadrzu coś dla miłośników e-sportu. Można dzięki temu obstawiać zakłady bukmacherskie na rozgrywki w takie gry komputerowe jak Dota 2, League of Legends, CS: GO, Hearthstone, Overwatch, Starcraft 2, Warcraft 3. Z podstawowej oferty, jaką jest nam w stanie zaproponować bukmacher Etoto jedynym brakującym dla nas elementem są sporty wirtualne, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju.

Oferta kursowa przygotowana przez Etoto zakłady bukmacherskie jest jedną z najlepszych na rynku. W szczególności jest to widoczne w przypadku meczów ligi hiszpańskiej, angielskiej czy niemieckiej. Ponadto można skorzystać z dostępnych w ofercie propozycji meczu dnia, gdzie stosowane są jeszcze wyższe kursy. W dodatku w zakładce Etoto Plus każdego dnia dostępne są gotowe kupony, gdzie tylko musimy wybrać własną stawkę.

Etoto Live, czyli obstawianie na żywo

Oprócz sekcji z zakładami przedmeczowymi w ofercie firmy Etoto znaleźć możemy również i zakłady bukmacherskie do obstawiania na żywo. Jak sama firma Etoto twierdzi, w każdym miesiącu klienci mogą liczyć na co najmniej 20 tysięcy zdarzeń do wyboru. Ilość samych dyscyplin sportowych w ofercie zmienia się wraz z sezonem czy dniem rozgrywania spotkań. Dlatego też można tutaj liczyć od czasu do czasu na dostęp do mniej popularnych sportów. Dla wielu osób z pewnością pomocne będzie centrum statystyk z obszernymi danymi dotyczącymi zawodników, drużyn rozgrywek. Ponadto na stronie Etoto można śledzić wyniki na żywo, jak i wydarzenia dzięki match trackerowi z opcją wizualizacji. W przeciwieństwie do kilku innych legalnych bukmacherów  na rynku, Etoto zakłady bukmacherskie niestety nie udostępnia transmisji TV.

Etoto – aplikacja mobilna

Dla wszystkich tych osób, które preferują obstawianie kuponów online nie tylko przed komputerem, przygotowana została przez Etoto aplikacja mobilna. Możliwa jest ona do darmowego pobrania i zainstalowania na smartfony czy tablety z systemem iOS czy Android. Stworzona przez Etoto aplikacja mobilna zapewnia klientom dostęp do tej samej oferty zakładów bukmacherskich, jak w przypadku wersji na komputer. Ponadto możemy za pośrednictwem oprogramowania zarządzać płatnościami, sprawdzać wyniki na żywo. Proponowana klientom przez Etoto aplikacja mobilna to również całkiem wysoki poziom zabezpieczeń, gdyż umożliwia logowanie za pomocą odcisku palca. Z pewnością niejedną osobę ucieszy fakt, że w aplikacji dostępne są i będą dodatkowe promocje oraz bonusy, wyłącznie dla użytkowników mobilnych. W ten oto sposób istnieje szansa na skorzystanie z bonifikat zarówno na telefonie jak i komputerze.

Etoto – godziny otwarcia punktów

Jak zdążyliśmy wspomnieć na samym początku, w kilku miejscach kraju znaleźć można także otworzone przez Etoto punkty stacjonarne. Trudno jest nam niestety przewidzieć, jaka czeka przyszłość punktów stacjonarnych Etoto, albowiem w ostatnim czasie panuje w firmie tendencja do zamykania swych salonów. W połowie 2018 roku stworzone prowadzone przez Etoto punkty znajdowały się w blisko 30 miastach, a sam bukmacher zapowiadał podwojenie ich liczby. Tymczasem z początkiem lipca 2019 roku punktów pozostało raptem 6. Na stronie bukmachera znaleźć można mapę punktów Etoto, na której to każdy z dostępnych salonów posiada dokładny adres, a także można dowiedzieć się, jakie obowiązują w salonach Etoto godziny otwarcia.

Model płatności u bukmachera

Przetestowaliśmy przy okazji to, jakie płatności proponuje swym klientom ten polski bukmacher. Od samego początku przypadło nam do gustu to, iż Etoto zakłady bukmacherskie jest w stanie zaproponować użytkownikom całkiem szeroki zakres metod płatności. Najbardziej popularne i chętnie wybierane przez klientów są Przelewy24. Obok nich na konto można wpłacić pieniądze za pośrednictwem Bliku, portfeli elektronicznych Neteller oraz Skrill, kart płatniczych MasterCard bądź Visa, jak i systemu dotpay. Wpłaty dokonywane są natychmiastowo, a minimalna kwota zasilenia konta wynosi jedynie 1 PLN.  W przypadku wypłaty pieniędzy od bukmachera mamy do wyboru jedynie przelew na konto bankowe. Brak tutaj kwoty minimalnej, a wypłaty realizowane są wyłącznie w dni robocze między 8:00 a 22:00. Pieniądze na koncie otrzymamy z reguły do 48 godzin.

Pomoc dla gracza

W naszej redakcji istotne jest także to, w jaki sposób bukmacher podchodzi do obsługi klienta. Dlatego również sprawdziliśmy i ten aspekt. Biuro Obsługi Klienta w Etoto działa każdego dnia w godzinach 9:00 – 22:00. Najbardziej polecany jest przez nas live czat, gdzie można najszybciej uzyskać połączenie z konsultantem i otrzymać pomoc z wybranym problemem. Można również napisać maila na adres pomoc@etoto.pl, kiedy to wiadomość zwrotna powinna do nas dotrzeć maksymalnie po kilku godzinach. Zainteresowane pomocą osoby powinny przy okazji sprawdzić dział FAQ, gdzie bukmacher Etoto przedstawił najczęstsze pytania i odpowiedzi. Być może dzięki temu od razu znajdzie się odpowiedź na swój problem, wątpliwości.