Menu Zamknij

300 zł bonus na start

Oferta powitalna. Potrojenie 1. wpłaty!

KOD: MAKSYMALNYBONUS

Betfan: nowy bukmacher na polskim rynku

Betfan to jedna z najnowszych marek bukmacherskich na polskim rynku. Sprawdzamy zatem, kim jest ten bukmacher i co może zaoferować klientom.

Betfan zakłady bukmacherskie to jedna z najnowszych marek bukmacherskich na naszym rynku. Firma ta w 2019 roku dołączyła do grona legalnych bukmacherów w Polsce, dzięki czemu stałą się dostępna dla każdego miłośnika zakładów wzajemnych w sieci. Z racji tego, iż pierwsze o Betfan opinie są całkiem pozytywne, postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu bukmacherowi. Co zatem warto wiedzieć o marce Betfan?

Kim jest bukmacher Betfan?

Betfan Sp. z o.o. jest firmą założoną w 2018 roku. W ciągu zaledwie 6 miesięcy ten polski bukmacher z Warszawy uzyskał zezwolenie ze strony Ministerstwa Finansów. Marka ta chwali się, że jest rekordzistą w Polsce pod względem czasu otrzymania licencji, gdyż upłynęło dokładnie pół roku od złożenia wniosku do otrzymania zezwolenia. Dzięki licencji PS4.6831.3.2018 z dnia 29 października 2018 roku Betfan dołączył do wąskiego grona bukmacherów w Polsce, którzy mogą legalnie oferować zakłady wzajemne w sieci. Firma ta ze swym serwisem internetowym wystartowała jednak od kwietnia 2019 roku. Betfan bukmacher reklamuje się bardzo prostym, a przy tym trafnym hasłem: nie grasz, nie wygrywasz! Z racji młodego stażu na rynku Betfan dopiero walczy o swą pozycję w branży, jak i również zapewne w planach ma podpisanie umów sponsorskich z wybranymi zespołami czy federacjami.

Rejestracja konta w Betfan

Zainteresowane obstawianiem zakładów bukmacherskich osoby na stronie Betfan muszą posiadać swe indywidualne konto. Założyć je mogą tylko ci gracze, którzy ukończyli 18. rok życia. Sama rejestracja jest niezwykle prosta. W formularzu na stronie internetowej konieczne jest podanie takich danych jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia, numer PESEL, numer telefonu, hasło, adres mailowy. W celu weryfikacji danych osobowych należy podesłać firmie Betfan nie tylko skan lub zdjęcie dowodu osobistego, lecz również aktualne zdjęcie twarzy. Od tego momentu można cieszyć się wszystkimi możliwościami, które zapewnia bukmacher Betfan. Warto pamiętać, że w czasie rejestracji można otrzymać ze strony Betfan bonus powitalny. Aby był on jeszcze większy, można w odpowiednim oknie wpisać przygotowany przez Betfan kod promocyjny. Jest to specjalny kod, dzięki któremu istnieje okazja do otrzymania darmowego zakładu bez ryzyka na start czy też większego procentu od doładowania konta. Po wpisaniu kod promocyjny Betfan aktywuje na naszym koncie.

Nasza ocena:

Betfan Sp. z o.o. to młody i niedoświadczony legalny bukmacher w Polsce, który jednak od samego początku zachęca do siebie graczy wieloma ciekawymi promocjami czy też bogatą ofertą. Mimo młodego stażu w branży już teraz dostępne w sieci o Betfan opinie potwierdzają naszą tezę, iż jest to godny uwagi bukmacher. Oto nasze krótkie podsumowanie:

Plusy

  • bogata oferta zakładów,
  • szybka i fachowa pomoc dla gracza,
  •  bogaty wybór zakładów specjalnych,
  • szybkie wypłaty z konta,
  • wysoki bonus powitalny,
  •  wysokie kursy,
  • legalny, polski bukmacher,

Minusy

  • brak sportów wirtualnych,
  • brak aplikacji mobilnej,
  • mało metod płatności.

Betfan – bonus i promocje

Sprawdziliśmy także to, co interesuje bardzo wielu czytelników, a mianowicie wszelkie oferowane przez Betfan bonusy i akcje promocyjne. Na pierwszy plan wysuwa się stworzony przez Betfan bonus dla nowych graczy. Powitalny bonus Betfan posiada nieco inny niż u większości bukmacherów na rynku. Przede wszystkim składa się on z kilku etapów. Rozliczany jest z trzech pierwszych wpłat, z których Betfan oblicza stosowny procent. W dalszej kolejności należy obrócić bonusem x5. Pieniądze z salda bonusowego z chwilą przenoszenia na zwykłe konto zostają pomnożone aż dziesięciokrotnie. W ten oto sposób można liczyć nawet na kilka tysięcy złotych.

Można zatem stwierdzić, że firma zakłady bukmacherskie Betfan posiada jeden z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Przypominamy również, że dostępny także i u nas stworzony przez Betfan kod promocyjny jest szansą na otrzymanie innego bonusu na start. Taki kod promocyjny Betfan może zaproponować nam choćby pod postacią zakładu bez ryzyka. Cieszy nas również fakt, iż firma zakłady bukmacherskie Betfan nie zapomina również o swych stałych klientach. Ci mogą skorzystać z kilku ciekawych promocji. Jedną z nich jest oferta bez podatku. Można dzięki niej zyskać nawet o 20% wyższe wygrane. Jeżeli na kuponie znajdą się co najmniej 2 zdarzenia o łącznym kursie 2.0, to Betfan bukmacher dodaje do kuponu 14%. Jeśli są to co najmniej 4 zdarzenia o łącznym kursie 4.0, to wtedy można liczyć na aż 20% więcej od wygranej. Dzięki temu w obu przypadkach niweluje się konieczny do zapłacenia podatek od stawki za kupon. To jednak nie jedyna oferta, albowiem można także skorzystać z popularnej opcji cash out, czyli wcześniejszego zakończenia kuponu. Niezwykle interesujący jest jednak Radar365. Dzięki niemu każdego dnia dostępna jest zupełnie nowa promocja dla graczy. Najczęściej jest to gotowy kupon, gdzie można przy okazji liczyć na niejeden ciekawy bonus w Betfan.

Betfan – oferta bukmachera

Dokonaliśmy również przeglądu dyscyplin sportowych dostępnych w ofercie tego bukmachera. Okazało się, że marka ta od razu wystartowała z bardzo obszernym katalogiem sportów do wyboru. W ofercie przygotowanej przez bukmachera Betfan znajduje się ponad 30 dyscyplin. Dzięki temu należy on do czołówki rynkowej. Zainteresowane osoby znajdą tutaj przede wszystkim piłkę nożną, siatkówkę, tenis, koszykówkę, hokej na lodzie, żużel, piłkę ręczną. Popularne dyscypliny uzupełniane są jednak przez futbol australijski, rzutki, żeglarstwo, siatkówkę plażową, dyscyplin zimowe, sporty walki, futsal, golf czy też krykiet. Na stronie internetowej tego bukmachera można wyczytać, iż gwarantuje on każdego miesiąca swym klientom co najmniej 1,5 miliona wydarzeń do obstawiania! Podstawowa oferta sportowa jest jednak poszerzona o rozgrywki e-sportowe. Dzięki temu można obstawiać mecze rozgrywane w ramach turniejów, lig w takie gry jak League of Legends, Counter Strike, StarCraft, Call of Duty, Dota. Mamy nadzieję, że z czasem oferta Betfan zostanie uzupełniona o sporty wirtualne. Bardzo pozytywnym dla nas zaskoczeniem oraz z pewnością tym, co najbardziej wyróżnia Betfan od innych bukmacherów na rynku jest sekcja zakładów specjalnych. Ten polski bukmacher jest w stanie zapewnić klientom dostęp do niezwykle bogatego katalogu zakładów bukmacherskich związanych z rozrywką, polityką, finansami, mediami, ekonomią, wokół sportu czy też pogodą. Jest to o tyle interesujące, że zakłady typu czy dany piłkarz przejdzie do innego klubu są często spotykane. Jednak obstawianie cen na stacjach paliw, temperatur i opadów miesięcznych czy też stopy bezrobocia, PKB Polski jest czymś wyjątkowym w polskiej branży bukmacherskiej. Do tego przecież jeszcze dochodzą nagrody filmowe, muzyczne, bukmacherskie spekulacje o nowym Bondzie czy innym bohaterze filmowym. Każdego miesiąca w ofercie Betfan znajduje się przeszło 100 zakładów specjalnych, przez co ten polski bukmacher jest liderem na rynku! Kolejną dobrą wiadomością dla osób zainteresowanych tym bukmacherem jest oferta kursowa. Także i pod tym względem Betfan prezentuje się bardzo dobrze, gdyż jest w stanie zapewnić klientom całkiem wysokie kursy. W ten oto sposób można liczyć na wyższe wygrane niż u niejednego innego legalnego bukmachera w Polsce.

Betfan Live, czyli obstawianie na żywo

Firma Betfan zakłady bukmacherskie ma w swym zanadrzu również zakłady na żywo. Jest to dział, w którym można także znaleźć różne dyscypliny sportowe czy mecze e-sportowe. Ilość spotkań do wyboru uzależniona jest oczywiście od pory dnia czy samego sezonu. W sekcji zakładów na żywo można wybrać widok na pojedyncze zdarzenie jak i również na wszystkie wyniki na żywo. Ponadto można skorzystać z kalendarza, w którym to znajduje się wykaz nadchodzących spotkań. Pomocny w wyborze opcji jest live tracker jak i również statystyki przedmeczowe, zbierane w takcie spotkania.

Betfan – aplikacja mobilna

Jak przy okazji wygląda sprawa z obstawianiem kuponów z poziomu urządzeń mobilnych? Otóż Betfan nie posiada póki co dedykowanej aplikacji na telefony i tablety. Nie oznacza to jednak, iż niemożliwym jest posiadanie bukmachera w kieszeni czy plecaku. Otóż bukmacher Betfan postarał się o stronę internetową dostosowaną do przeglądarek mobilnych. Można w ten oto sposób uzyskać dostęp do tej samej oferty i funkcji, co za pomocą komputera. Wystarczy zatem otworzyć stronę bukmachera na smartfonach czy tabletach i cieszyć się opcją mobilnego obstawiania kuponów w Betfan.

Model płatności u bukmachera

Przetestowaliśmy także przy okazji to, jak prezentują się płatności na stronie bukmachera. Zasilić konto u bukmachera można poprzez przelew z konta bankowego, karty płatnicze i kredytowe Visa lub MasterCard, jak i poprzez Blik. Warto jednak wiedzieć, że pierwsza wpłata na konto u bukmachera musi zostać wykonana poprzez przelew bankowy. Dzięki temu bukmacher Betfan od razu zapisuje w systemie nasze konto bankowe, na które będą następnie realizowane wypłaty. Zasilenie konta możliwe jest już od kwoty 1 PLN, a same wpłaty są błyskawiczne i w pełni darmowe. Szkoda jednak, że bukmacher nie postarał się o nawiązanie współpracy z jednym z popularnych operatorów płatności jak choćby PayU czy Przelewy24. Wypłaty w Betfan z kolei możliwe są wyłącznie na wspomniane konto bankowe. Są one realizowane każdego dnia w godzinach 7:00 – 23:00. Betfan współpracuje z blisko 20 bankami, które gwarantują szybkie wypłaty. Dzięki temu pieniądze można przesłać w ciągu zaledwie 15 minut. Pełna lista banków z szybkimi wypłatami znajduje się na stronie bukmachera. Wypłata środków możliwa jest także od 1 PLN.

Pomoc dla gracza

Na koniec sprawdziliśmy również, jak prezentuje się bukmacher Betfan pod względem pomocy dla gracza. Firma ta posiada Biuro Obsługi Gracza, które czynne jest codziennie w godzinach 9:00 – 23:00. Przede wszystkim polecany jest tutaj live czat, który gwarantuje najszybsze uzyskanie pomocy. Czat na żywo z reguły umożliwia połączenie z konsultantem w ciągu kilkunastu sekund. Ponadto zainteresowane osoby w razie pomocy czy zadawania pytań mogą napisać maila na adres bog@betfan.pl. Dobrze jest również wspomnieć o tym, że firma Betfan zakłady bukmacherskie jest jednym z nielicznych bukmacherów w Polsce proponujących klientom pomoc telefoniczną: +48 22 125 50 50. Na stronie przy okazji znajduje się dział FAQ.