Menu Zamknij

Pakiet powitalny do 2020 zł

Powitalne 600 zł na Gry & Wirtualki

Kod LVBet: MAKSYMALNYBONUS

LVBet - znany bukmacher i sponsor piłkarski

LVBet to jeden z legalnych bukmacherów w Polsce, który od kilku lat proponuje swym klientom zawieranie zakładów wzajemnych w sieci. Sprawdzamy, czym się charakteryzuje.

LVBet zakłady bukmacherskie to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek bukmacherskich na rynku. Z pewnością ten polski bukmacher znany jest nie tylko ze swej oferty, lecz również i wspierania finansowego klubów piłkarskich. Od kilku lat buduje on swą silną oraz stabilną pozycję w branży, dzięki czemu całkiem sporo osób korzysta z jego oferty. Ponieważ sprawdziliśmy o LVBet opinie w sieci i są one nader pozytywne, to postanowiliśmy również przyjrzeć się nieco bliżej temu bukmacherowi.

Kim jest bukmacher LVBet?

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to firma, która założona została w 2015 roku. Już w maju 2016 roku uzyskała ona zezwolenie ze strony Ministerstwa Finansów. Dzięki licencji PS4.6831.9.2016.EQK LVBet dołączył on do wąskiego grona legalnych bukmacherów w Polsce, którzy oferują swe usługi drogą internetową. Przy okazji LVBet posiada również sieć punktów naziemnych, przez co również trafia do tych osób, które cenią sobie tradycyjne obstawianie kuponów. Bukmacher ten z siedzibą w Katowicach od samego początku stawia na dosyć sporą kampanię marketingową połączoną ze sponsoringiem sportowym. Dzięki temu logo tej marki widoczne jest na boiskach Ekstraklasy poprzez współpracę z Wisłą Kraków. Po powrocie do Krakowa jedną z twarzy bukmachera LVBet został Jakub Błaszczykowski! To jednak nie wszystko, gdyż LVBet sponsoruje bądź sponsorował takie zespoły jak Arka Gdynia, Garbarnia Kraków, Wisła Płock, Widzew Łódź, Zagłębie Sosnowiec czy Stal Mielec. W międzyczasie w roku 2017 bukmacher był jednym ze sponsorów siatkarskich Mistrzostw Europy w Polsce.

Rejestracja w LVBet

Podobnie jak i u innych legalnych bukmacherów w Polsce, tak i w LVBet konto internetowe założyć mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 18. rok życia. W formularzu rejestracyjnym w odpowiednich polach musimy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia, numer telefonu, PESEL, a także należy wybrać swój login i hasło. Sam proces założenia konta podzielony został na dwa etapy. Początkowo uzyskuje się konto tymczasowe, które zapewnia dostęp do zakładów bukmacherskich, jednak uniemożliwia wypłaty z konta. Aby realizować przelewy na swe konto bankowe, należy uprzednio zweryfikować swe dane osobowe. Konieczne zatem jest podesłanie zdjęcia bądź skanu paszportu, dowodu osobistego czy innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Już w trakcie zakładania konta można otrzymać ze strony LVBet bonus powitalny. W specjalnie oznaczonym oknie należy wpisać posiadany przez siebie kod promocji LVBet. Na co dzień bukmacher LVBet kod promocyjny przesyła swym partnerom, którzy udostępniają je swym czytelnikom. Dlatego taki aktualny kod promocyjny LVBet znaleźć może się także i na naszej stronie.

Nasza ocena:

Na koniec postanowiliśmy także przyjrzeć się temu, jak ten polski bukmacher podchodzi do kwestii obsługi klienta, pomocy dla gracza. Okazuje się, że również i na tym polu LVBet radzi sobie całkiem dobrze. Przede wszystkim Biuro Obsługi Klienta tego bukmachera czynne jest całodobowo, co nie jest tak często spotykane na polskim rynku. Zainteresowane osoby w razie problemów czy wątpliwości mogą skontaktować się z pracownikami bukmachera poprzez live czat, jak i również formularz kontaktowy. W przypadku czatu na żywo czas połączenia z konsultantem wynosi zwykle zaledwie kilkanaście sekund. Warto także sprawdzić dział FAQ na stronie bukmachera.

Plusy

  • bogaty wybór zakładów bukmacherskich,
  • legalny, polski bukmacher,
  • wiele metod płatności,
  • sporty wirtualne,
  • szybkie wypłaty z konta,
  • atrakcyjny bonus powitalny,
  • całodobowa i sprawna obsługa klienta,

Minusy

  • wyższe limity wpłat i wypłat,
  • gorsza oferta kursowa,
  • brak transmisji TV.

LVBet – bonus powitalny i promocje

Skoro wspomnieliśmy o samych kodach i bonusie na start, to warto również przyjrzeć się bliżej temu, jaki to LVBet bonus dla nowych graczy ma w swym zanadrzu. Aktualnie oferowany przez LVBet bonus powitalny ma nieco innych charakter niż akcje dostępne u innych bukmacherów. Jego oferta dla nowych graczy ma charakter mnożnika kursu całkowitego x100. Bukmacher LVBet oblicza wysokość bonusu na zasadzie 1% od kwoty depozytu razy 100. Dzięki temu można otrzymać mniejsze bądź większe pieniądze. Oczywiście przygotowany przez LVBet bonus powitalny posiada warunki zapisane w regulaminie jak i może być ograniczony czasowo. Nie oznacza to jednak, że nie można otrzymać czegoś innego. Dlatego też wspominaliśmy o tym, że stworzony przez LVBet kod promocyjny może przynieść nowym klientom coś innego. Wszystko uzależnione jest od tego, jaki będziemy posiadać dla bukmachera LVBet kod promocji.

 

Ucieszył nas fakt, iż LVBet ma w swym zanadrzu coś dla stałych graczy. Tutaj można znaleźć zarówno stałe jak i czasowe promocje. Popularny jest między innymi bezpieczny kupon 5+. Polega ona na tym, iż w przypadku ubezpieczonego kuponu akumulacyjnego możliwy jest zwrot części środków, jeśli jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Z kolei MultiKozak to świetna propozycja dla miłośników właśnie kuponów akumulacyjnych. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym więcej można dostać dodatku procentowego do wygranej. Przy 5 zakładach jest to +10%, a przy minimum 8 to aż +25%. LVBet ma również ofertę zwiększonych wygranych dla osób stawiających kupony w salonach stacjonarnych. Warto także wiedzieć, że w związku ze sponsorowaniem zespołów z Ekstraklasy klienci, którzy posiadają karnet na sezon tych zespołów, mogą otrzymać od LVBet prezent w postaci gotówki na konto. Dobrze jest zatem sprawdzać regularnie, jakie to promocje i bonus LVBet ma aktualnie w swej ofercie.

LVBet – oferta bukmachera

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. pozytywnie zaskakuje pod względem bonusów dla graczy. Jak zatem wygląda sprawa z podstawową ofertą tego bukmachera. Po przeprowadzonej przez nas analizie wynika, iż także i na tym polu LVBet należy do czołówki rynkowej. Można w jego katalogu znaleźć ponad 30 dyscyplin sportowych. Dzięki temu na zainteresowane osoby czeka tutaj między innymi piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, żużel, siatkówka futbol amerykański. Obok nich znajdują się także mniej popularne w naszym kraju dyscypliny jak: rzutki, badminton, surfing, krykiet, rugby, szachy, jak i również sztuki walki, sporty motorowe. Przy okazji można obstawiać zakłady bukmacherskie związane z wydarzeniami medialnymi czy też politycznymi.

To jednak nie wszystko, co LVBet ma w swej ofercie. Ten polski bukmacher proponuje klientom również obstawianie meczów e-sportowych. Dzięki temu można zawierać kupony na mecze rozgrywane w ramach takich gier jak League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, Rainbow Six czy też Counter-Strige: GO. Dopełnieniem komputerowej oferty bukmachera są sporty wirtualne. Również i pod tym względem LVBet należy do czołówki rynkowej. Zainteresowane osoby mogą wybrać dla siebie wirtualną piłkę nożną, mecze tenisowe, jak i również wyścigi żużlowe, kolarstwa torowego, koni, kłusaków czy też chartów. Oczywiście mecze, wyścigi i ich wyniki są losowo generowane przez komputer, a czas ich trwania wynosi raptem kilka minut.

 

Nasza analiza wykazała, że jednak pod względem oferty kursowej LVBet zakłady bukmacherskie już nie należą do czołówki rynkowej. Bardziej plasują się w środku stawki. Dobrze jest jednak zainteresować się meczami Ekstraklasy czy choćby NBA, albowiem w tych dwóch ligach LVBet ma często najlepsze kursy na rynku.

LVBet Live, czyli obstawianie na żywo

Dodatkową sekcją zakładów bukmacherskich w ofercie LVBet są te związane z meczami na żywo. Także i w tym wypadku sekcja wydarzeń zawiera zarówno znane jak i mniej popularne dyscypliny czy też rozgrywki e-sportowe. Według preferencji można ustawić sobie widok na wszystkie mecze bądź też pojedyncze spotkanie. Przy okazji w zależności od typu wydarzenia można śledzić wyniki na żywo, jak i wizualizację akcji. LVBet udostępnia swym klientom także całkiem obszerne centrum statystyk, dzięki czemu można liczyć na sporą pomoc przy obstawianiu zarówno zakładów przedmeczowych jak i na żywo.

LVBet - aplikacja mobilna

Specjalnie dla tych osób, które cenią sobie obstawianie e-kuponów nie tylko z komputera, już kilka lat temu przygotowana została przez bukmachera LVBet aplikacja mobilna. Tego rodzaju aplikacja LVBet zapewnia klientom dostęp do tej samej oferty i funkcji, co podstawowa strona internetowa bukmachera. Oczywiście oprogramowanie na urządzenia z systemem iOS bądź Android jest w pełni darmowe. Użytkownikom LVBet Mobile gwarantuje opcje zawierania zakładów przedmeczowych, na żywo, jak i obstawiania kuponów na sporty wirtualne. Aplikacja LVBet to także dostęp do płatności, czatu na żywo. Jeżeli na naszym smartfonie czy tablecie znajdzie się aplikacja LVBet Mobile, to po prostu będziemy mieć swego bukmachera zawsze w zasięgu ręki.

LVBet – punkty stacjonarne

Firma LVBet zakłady bukmacherskie stawia nie tylko na ofertę internetową. Dzięki stosownemu zezwoleniu może za pomocą swych punktów naziemnych proponować klientom zawieranie zakładów w tradycyjny sposób. LVBet stopniowo stawia na rozwój swej sieci salonów naziemnych, których łączna liczba w połowie 2019 roku wynosiła niewiele ponad 40. LVBet w szczególności skupia się tylko na kilku województwach, zwłaszcza śląskim, małopolskim, wielkopolskim, dolnośląskim, mazowieckim. Salonów nie znajdziemy niestety na północy Polski. Pełną listę punktów stacjonarnych zaznaczonych na mapie wraz z godzinami otwarcia można znaleźć na stronie bukmachera. Warto także pamiętać, że bukmacher LVBet organizuje często promocje, które obowiązują wyłącznie w salonach naziemnych.

Model płatności u bukmachera

W przypadku bukmachera LVBet zakłady bukmacherskie można liczyć na całkiem spory wybór metod zasilenia konta. Wpłacić pieniądze na konto można przede wszystkim za pośrednictwem  Przelewy24, Tpay, Blik, DotPay, PayMenticon,Skrill, Paysafecard czy też skorzystać z kart płatniczych i kredytowych Visa oraz MasterCard. W większości przypadków minimalna kwota zasilenia konta wynosi 10 PLN, choć u niektórych operatorów wynosi między 20 a 40 PLN. Wpłaty oczywiście są natychmiastowe. Jeśli chcemy dokonać wypłaty środków z konta, to możemy skorzystać ze specjalnego systemu Rapid Pay. Na liście bukmachera znajduje się kilka banków, które dzięki podpisanym umowom gwarantują codzienne wypłaty nawet w 10 minut. W innym przypadku czas realizacji przelewu uzależniony jest od godzin pracy banku. Minimalna kwota, jaką można wypłacić wynosi 25 PLN.

Pomoc dla gracza

Na koniec postanowiliśmy także przyjrzeć się temu, jak ten polski bukmacher podchodzi do kwestii obsługi klienta, pomocy dla gracza. Okazuje się, że również i na tym polu LVBet radzi sobie całkiem dobrze. Przede wszystkim Biuro Obsługi Klienta tego bukmachera czynne jest całodobowo, co nie jest tak często spotykane na polskim rynku. Zainteresowane osoby w razie problemów czy wątpliwości mogą skontaktować się z pracownikami bukmachera poprzez live czat, jak i również formularz kontaktowy. W przypadku czatu na żywo czas połączenia z konsultantem wynosi zwykle zaledwie kilkanaście sekund. Warto także sprawdzić dział FAQ na stronie bukmachera.